fbpx

O NAS

Poznaj nasz zespół

 

Poniżej prezentujemy krótki opis naszych osób, jako indywidualna marka, która wywodzi się z połączenia dwóch niezależnych freelancerów.

 

Fakty

Nasze doświadczenie przełoży się na Twój sukces

Jesteśmy 2-osobowym zespołem z pasją tworzenia stron internetowych. W branży działamy od około 7 lat. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w pracy z klientem. Ukierunkowani na Twój sukces, doradzamy najlepsze rozwiązanie. Cechuje nas nastawienie na jakość.  Aby sprostać oczekiwaniom finansowym naszych klientów – zdecydowaliśmy się aby oferować rozwiązania zarówno dla klientów niskobudżetowych, jak i klientów, którzy posiadają ugruntowaną pozycję na rynku.

Team

Poznaj nasz zespół

Święcicki Radosław

Grafik & CEO

Od 7 lat zajmuję się projektowaniem stron internetowych. Na co dzien pracuję zdalnie we wrocławskiej agencji na stanowisku web designera. Odpowiedzialny za kontakt z klientem oraz kreację wizerunku Twojego biznesu – poprowadzę Twoje zlecenie od początku do końca. 

Łukasz Kopicki

Programista & Pozycjoner

Programowaniem oraz pozycjonowaniem stron zajmuję się od 6 lat. Jestem odpowiedzialny za techniczną stronę Twojej witryny. Otrzymany projekt graficzny początkowo koduję, programuję, a następnie instaluję na serwerze poprawnie zoptymalizowaną, gotową stronę www.

Zacznij teraz

Podejmij z nami współpracę

 

Kliknij przycisk poniżej aby pobrać brief. Uzupełnij go i odeślij na adres [email protected] Uzupełniony dokument pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania, oraz w jasny sposób przedstawi kierunek, w którym powinniśmy działać. Skontaktujemy się z Tobą w 24h.

 

Nasi klienci

Zaufali nam

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Chętnie wyjaśnimy Tobie wszystkie kwestie oraz odpowiemy na pytania, które mogą pojawić się u nowych klientów. Dołożymy wszelkich starań abyś został naszym kolejnym zadowolonym klientem.