fbpx

CENNIK

Nasze ceny

 

Poniżej prezentujemy przybliżone ceny oferowanych usług dla stron i sklepów internetowych. Ceny pozycjonowania oraz wszelkich projektów graficznych uzgadniane są indywidualnie. 

 

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Strona dedykowana czy tańszy zamiennik?

 

Dedykowana strona/sklep internetowy na pewno jest zdecydowanie lepszą opcją ale również sporo kosztowniejszą. Plusem takiego rozwiązania jest to, że nie trzeba się martwić o to czy Twoja konkurencja będzie identyfikować się podobnym szablonem. Jeśli istniejesz już na rynku i chciałbyś wnieść swoją markę na wyższy poziom – dedykowana strona jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Gotowy szablon pomimo, że niesie za sobą ryzyko tego, że podobną stronę może mieć konkurencja – idealnie sprawdza się w stronach wizytówkowych.  Teoretycznie pomimo takiego samego szablonu jak u konkurencji – strona po modyfikacjach będzie w takim klimacie, jaki Państwo sobie z góry założycie.

Zacznij teraz

Podejmij z nami współpracę

 

Kliknij przycisk poniżej aby pobrać brief. Uzupełnij go i odeślij na adres [email protected] Uzupełniony dokument pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania, oraz w jasny sposób przedstawi kierunek, w którym powinniśmy działać. Skontaktujemy się z Tobą w 24h.

 

Nasi klienci

Zaufali nam

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Chętnie wyjaśnimy Tobie wszystkie kwestie oraz odpowiemy na pytania, które mogą pojawić się u nowych klientów. Dołożymy wszelkich starań abyś został naszym kolejnym zadowolonym klientem.